hakkımızda
DSC Group, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan firmamız, tüm ihtiyaçlara cevap verecek çözüm yöntemleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumdaki güvenlik bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor.
 
DSC Group: IP&Analog görüntüleme, kablosuz görüntü aktarım, kayıt sistemleri, savunma sanayi alanında ürün tedarik, güvenlik birimlerinin talepleri doğrultusunda özel projelere destek konularında tedarik ve uygulayıcı firma olarak yıllardır faaliyet göstermektedir.
 
DSC Group: alanında uzman ve sertifikalı mühendis kadrosuyla bir çok projeyi hayata geçirmiş , başarıyla sonuçlandırmış ve “Birlikte kazanmak” ilkesinden asla vazgeçmeyerek başarıyla devam etmektedir .
Harun Reşit BULAT
Genel Müdür
 
misyon
vizyon
Vizyon : Sektörde değişim liderliğini üstlenen, paydaşlarına değer yaratan ve en çok tercih edilen güvenlik şirketi olmak.

Misyon : Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile güvenlik ihtiyaçlarını tanımak ve yaratıcı çözümler sunmak, sektör standartlarının ve toplumdaki güvenlik bilincinin gelişimine katkıda bulunmak ve farkındalık yaratmak, belirlenen stratejik yönler ve sürekli gelişen insan kaynağı ile tüm paydaşlara en yüksek faydayı sağlamak.